051-38769143
kamaan.club.co@gmail.com
ساعت کاری: 9 الی 20

​کالج کــــــــــــمان

پرسش و پاسخ های متداول درباره ما

ممکن است بخواهید در رابطه با فعالیت های ما، برنامه ها و شرایط دوره های آموزشی بازار بورس آموزشگاه بیشتر بدانید

هزینه دوره های آموزشی حدودا چقدر است؟ 
دوره های آموزشی ما برخلاف آموزشگاه های دیگر که ابتدا بابت تعداد ساعت های زیاد و خسته کننده هزینه هنگفتی را مطالبه مینمایند مناسب تر بوده و تنها دلیل آن ارائه سبک نوینی از آموزش است.
متقاضیان با توجه به نیاز آموزشی دوره هارا بصورت پلکانی می گذرانند تا هزینه کمتری پرداخت کنند و بتوانند در مدت زمان کمتری ، در پایان دوره اول با آموزش استراتژی های کسب سود وارد بازار شده و بسرعت اقدام به درآمدزایی نمایند.
پس از گذراندن دوره اول درصورتیکه نیاز به کسب آموزش های حرفه ای تر جهت افزایش معلومات داشتند اقدام به شرکت دردوره بعدی خواهند نمود ، در این دوره آموزش هایی خواهند دید که تنها اساتید و آموزشگاه های بسیار کمی در کشور قادر به ارائه آنها میباشند.  

شرایط ثبت نام به چه صورت می باشد؟
متقاضیان با تکمیل کردن فرم ثبت نام و یا تماس با کارشناس مربوطه بصورت رایگان در دوره مقدماتی شرکت خواهند نمود.
پس از پایان دوره مربوطه میتوانند مرحله به مرحله اقدام به ثبت نام کنند.
درصورت ثبت نام یکجا در دوره های مقدماتی تا حرفه ای شامل تخفیف ویژه خواهند شد.
امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط نیز میسر میباشد.

چه امکانات رفاهی و خدمات آموزشی در مجموعه وجود دارد؟
​​​​​​​
درطول دوره با پشتیبانی آنلاین و حضور در سالن معاملاتی اشکالات و ابهامات شما رفع شده و میتوانید با کمک اساتید و مشاوران اقدام به کسب سود نموده و بصورت عملی نیز تجربه درآمدزایی داشته باشید تا ترس و نگرانی از سرمایه گذاری ازبین برود.
به لطف دراختیار داشتن فضای آموزشی بزرگ امکان استفاده از میز جهت همراه داشتن لبتاب میسر بوده و بدلیل فاصله مناسب بین متقاضیان طرح فاصله گذاری اجتماعی در شرایط وجود ویروس کرونا فراهم شده است.
به تمام متقاضیان در زمان ورود به مجموعه لوازم بهداشتی از قبیل دستکش و ماسک ارئه خواهد شد و استفاده از آنها اجباری میباشد.
ویدئو ها و فایل های آموزشی فوق العاده در اختیار دانشجویان آنلاین و حضوری قرار خواهد گرفت.
درصورتیکه متقاضی نیاز به آموزش اضافه و یا مرور چندباره دوره و کلاس داشته باشد امکان حضور در دوره های دیگر بصورت رایگان میسر میباشد.