051-38769143
kamaan.club.co@gmail.com
ساعت کاری: 9 الی 20

​کالج کــــــــــــمان

توضیحات کوتاهی درباره محتوای این دوره ی آموزشی:

در دوره حرفه ای بازار سرمایه سرفصل ها و آموزش هایی را فراخواهید گرفت که کمتر آموزشگاهی  امکان ارائه آن را دارند.

این خدمت به لطف سابقه و همکاری با اساتید مجرب این آموزشگاه امکان پذیر شده است.

با شرکت در این دوره یک معامله گر حرفه ای خواهید شد که بدون شک در تمام بازارهای مالی و در هرشرایطی امکان کسب سودهای عالی برای شما میسر خواهد شد.

برای شرکت در این دوره حتما نیاز به گذراندن پیش نیازهای دوره(مقدماتی ، پیشرفته تحلیلگری ) خواهد بود .

آموزشهای این دوره بصورتی برنامه ریزی شده است که با فراگیری آنها در تمام بازارهای 2طرفه از جمله بازار آتی کالا و بازار جهانی ( فارکس ) امکان معامله و کسب سود را پیدا خواهید کرد.

همانطور که میدانید در تمام بازارهای بورس بر خلاف بورس خودمان علاوه بر امکان سفارش گذاری و کسب سود از رشد سهم امکان کسب سود از نزول سهم نیز میسر است ، به این بازار ها بازار 2طرفه میگویند و به روش فروش استقراضی نیز معروف هستند.

در این مدت سیاست هایی را سازمان بورس در پیش گرفته تا کم کم معامله گران را با این روش استقراضی آشناتر کنند و در برخی از سهم ها در حال حاضر امکان فروش استقراض میسر شده است اما به دلیل عدم وجود زیر ساخت های لازم در برخی از کارگزاری ها امکان معامله به این صورت فراهم شده است .
اما بزودی و با پیاده سازی زیر ساخت های لازم در بازار بورس ایران نیز مانند سایر بازارها این امکان فراهم خواهد شد و با این اقدام دیگر صف های فروش و خرید جمع خواهد شد که به طبع سرمایه های وارد شده به بورس بیشتر حفظ و در لحضه و در یک روز میتوان سودهای خوبی را کسب کرد.

شما میتوانید با گذراندن این دوره جزع افرادی باشید که قبل از دیگران این روش معامله گری را آموزش ببینید و در بازار آتی کالا و ... اقدام به معامله و سود های شیرین کسب کنید ، با فراگیری جدیدترین استراتژی های جهان آشنا شده و با پیاده سازی در معاملات کنونی خود در بورس سودهای بیشتر کسب کنید

پرسش‌های متداول

ثبت نام اینترنتی دوره

دوره آموزشی معامله گر حرفه ای بورس

دوره اول ، آموزش مقدماتی
دوره دوم ، آموزش پیشرفته تحلیلگری